قابل توجه وبلاگ نویسانی که ذیل پستهای من کامنت گذاشته اند

طی این چند روز شما کامنتهایی با نام و آدرس من دریافت کرده اید، کامنتهایی که یک آدم سکسیست و بیمار به نام کورش برای بدنام کردن من در وبلاگهای شما گذاشته است. کورش سعی کرده است با توجه به سبک نگارشم، این کامنتها را طوری بنگارد که به لحن من به خصوص در کامنتهایی که در وبلاگهای شما می گذارم نزدیک باشد، ولی با این حال عزیزانی که مدت نسبتا زیادی است وبلاگ مرا می خوانند جعلی بودن آنها را تشخیص داده اند. معمولا این کامنتها دو طرفه است، و مشابه آنچه به اسم من در وبلاگ آنها گذاشته شده، به اسم آنها در اینجا نوشته است. ( مثلا unknown عزیز، کامنتی خیلی مشابه کامنتی که به اسم من در وبلاگت گذاشته را به اسم تو در اینجا نوشته! چند بار سعی کردم در وبلاگت کامنت بگذارم که متاسفانه نتوانستم.) 

اما گروهی دیگر یعنی کسانی که با نوشته های من کمتر آشنایی دارند، تصور کرده اند آنها را واقعا من نگاشته ام، به خصوص انجل ونوس..

انجل جان، من هیچکدام از آنها را ننوشته ام و از آنها بی خبر بوده ام، طی این دو روز چند بار سعی کردم برایت کامنت بگذارم تا برایت توضیح دهم که آنها را حذف کنی، ولی موفق نمی شدم، این چند روز نمی توانستم در بلاگفا کامنت بگذارم و هنوز هم این مشکل برطرف نشده... الان دیدم وبلاگت را حذف کرده ای (و یا شاید آدرسش را عوض کرده ای)، به هر حال اگر هنوز وبلاگت هست، خواهش می کنم کامنتهای مبتذل و احمقانه ای که به اسم من نوشته شده را حذف کن.

انجل، من تو را نمی شناسم و اگر مدتی پیش کامنتت را اینجا نمی خواندم، از وبلاگت هم بی خبر بودم. به هر حال یکی دو بار بیشتر به وبلاگم سر نزده ای وگرنه می دانستی این کامنتها نمی تواند از طرف من باشد.

یک مطلب هم در مورد پست اخیر وبلاگت بگویم: ما ل*ز*ب*ی*ن ها آدمهای کثیفی نیستیم، درست نیست اینگونه در مورد دیگران قضاوت شود. تو مرا کثیف دانستی (چون آن پستت در جواب کامنتهای آن ویتای کذایی بود، که فکر می کردی من هستم)، محض اطلاعت می گویم من در تمام زندگیم فقط به یک نفر عشق ورزیده ام و کوچکترین رابطه عاطفی از آن نوع و یا جنسی هرگز هرگز با کسی جز او نداشته ام، سنم هم از هرچه می توانی حدس بزنی بیشتر است، تقریبا آن رده سنی که جوان محسوب می شود را پشت سرگذاشته ام (اگرچه مثل یک دختر بیست و پنج ساله حس جوانی و طراوت دارم)، تمام قلب و روح و جسمم تنها به یک نفر تعلق داشته است.. حالا چون آن یک نفر همجنس من است، پس من کثیف هستم؟!

رایحه! نمی دانم چه کامنتی به اسم من دریافت کرده ای که اینطور توهین آمیز اینجا کامنت گذاشته ای! البته اگر این هم کار خود کورش نباشد! چون من تو را نمی شناسم و نمی توانم در این مورد قضاوت کنم.

در مورد کورش هم  مختصری توضیح دهم: دو سال پیش مقاله ای در وبلاگ قبلی ام گذاشتم تحت عنوان «هموفوبیا و نقش آن در گسترش خشونت علیه زنان» که کار خودم بود. مدتی بعد شبکه سراسری همکاری زنان ایرانی آن را در وبسایتش قرار داد، و کورش آن را خواند و با افتخار می گویم به خاطر استدلال واضح من در ربط میان هموفوبیا و خشونت علیه زنان عصبانی شد و هوس کرد او هم نقشی در نظریه پردازی علیه زنان داشته باشد، نظریه جدایی دستاوردهای مردان و زنان، نظریه ای احمقانه، زیرا هر مردی در هر کجای دنیا از یک ماشین زنانه تولید می شود، پس اگر جدایی دستاوردها را بپذیریم به این معناست که نسل مردان نابود خواهد شد، من سعی کردم برایش توضیح دهم ولی کورش که ادعا می کرد خیلی منطقی است و کارشناس ارشد ریاضی محض است نتوانست علمی و در چارچوب قواعد منطقی به بحث ادامه دهد.. پس از آن شروع به استفاده از کلمات رکیک در کامنتهایش نمود (البته پیش از این نیز به من خیلی توهین می کرد ولی چون توهینهایش رکیک نبود باز کامنتهایش را نمایش می دادم.) من برای وبلاگم و خوانندگان آن ارزش قائلم و با وجود اعتقادم به آزادی بیان، کامنتهایی که محتوای رکیک دارد را حذف می کنم، این واکنش من به این مرد برخورد و شروع به بدنام کردن من و وبلاگم نزد غریبه ها و دوستان نمود. 

/ 6 نظر / 14 بازدید
هیام

سلام گلم توروخدا خودتوناراحت نکن تووب های دیگه هم دیدم که از این موردها پیش اومده جواب کورش رو به هیج وجه نده . ارزش توخیلی خیلی بیشتر از این حرفهاست موفق باشی.[گل]

مهتاب

ادم می مونه چی بگه این کوروش خان چقدر حقیر تشریف دارن[هیپنوتیزم]

فروغ

حق با ویتاست . این ادم به نام اکسترا توی وبلاگ من هم نظر داده و از ایده های احمقانه ش حرف زده ! پاش به ف * ی* س* ب*و*ک و سایت های معتبر هم*ج*ن*س*گر*ا*ی*ی هم رسیده ! مریض روانی این کوروش/وحید/اکسترا

سارا

ویتای نازنین ... در وبلاگ من هم به اسم تو نوشته بودی مهملاتی ... حذف شد ...

ویتا

سلام انجل عزیز، کامنت خصوصی ات رو خوندم و خوشحالم که این پست رو خوندی و متوجه شدی اون کامنتها کار من نبوده. ازم خواسته بودی باز به وبلاگت سر بزنم ولی با اون آدرس دیگه وبلاگی نیست. اگه این کامنت رو می خونی برام ادرست جدیدت رو بذار. شاد باشی.. [گل][لبخند]

sara

برای ماهم به اسم اکسترا اومده بود...کلی چرت و پرت گفته بود ولی درعوض لیدا حسابی جلوش دراومد[نیشخند]منم که نیاز به گفتن نیست[نیشخند]خودتو ناراحت نکن این بشر ذاتا عقده ای و روانیه[ابله]نظریه جداسازی دستاوردا تو حلقش[نیشخند][خرخون]